Sizden Gelenler

Deniz Kahraman
Şunu söylemeliyim ki Burak Bey ile öğrendiğim zayıflama yöntemi gerçekten çok farklı. Benim için en önemlisi sosyal hayatımdan fedakârlık yapmadan zayıflayabiliyorum. Yapmış olduğumuz her bir seans bir ‘’beslenme seminerine’’ bedeldi çok şey öğrendim ve en önemlisi işe yarıyor. Bunalmadan çikolatadan vazgeçmeden hayatınızı kısıtlamadan zayıflamak mümkün bunu öğrendim.  Her daim yanımızdan olan Burak Bey’e buradan tekrar teşekkür etmek isterim. Sevgiler, Deniz.
Didem Topaloğlu
Burak beyle kilo vermek gerçek bir özgürlük… Kilo vermenin yöntemini size bütün sabrıyla öğretip kilo verirken de tüm empatisiyle her saniye yanı başınızda duran bir uzman. Yaramazlık yaptım, ben yine diyeti bozdum diye suçluluk duygularını yaşatmayıp ‘’AFİYET OLSUN’’ J dedikten sonra ‘’HADİ KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDELİM’’ diyebilen tam bir yol arkadaşı. Ve en güzeli kimsenin en ufacık bir bilgiyi bile paylaşmadığı çok büyük bir sır gibi sakladığı bu zamanda bütün bilgilerini en ince ayrıntısına kadar sizinle paylaştığı için bu süre bittiğinde siz ruhu hür vicdanı hür bir birey olarak artık kilo vermek konusunda kimseye kontrolü vermenize gerek yok artık tüm KONTROL SİZDE duruşuyla desteğiyle DOLU BAŞAK EĞİK,BOŞ BAŞAK DİK DURUR sözünü daima bana anımsatan mütevazi insan canım diyetisyenim sayende verdiğim ve vereceğim tüm kilolarım için TEŞEKKÜR EDERİM.
Ülkü Kahraman
Çok sevgili Burak Budak yardımıyla 10 kg verdim. Onunla tanışana kadar 2-3 kg verip bir süre sonra sıkılıp tekrar nasıl olduğunu anlayamadan alırdım ve bu böyle devam ederdi. Ancak kendisi gerçekten kiloları nasıl aldığımızı o kadar açık ve mantıklı anlatıyor ki, aksini yaptığımızda şaşıra şaşıra kilo verdiğinize şahit oluyorsunuz. Öğrendiklerim çok kıymetli ve ömür boyu uygulanabilirliği olan bilgiler. Kilo vermeye biraz daha devam edeceğim ve sonrasında da “hiç almadan yaşayacağım” diyebilecek kadar iddialıyım şu anda. Bu kadar nazik, içten ve empati yapabilen biriyle kilo vermeye kalkışmak herkese nasip olsun. Çok ama çok teşekkür ederim Sevgili Burak Budak.
Müjde Cumbul
Sevgili Burak Budak. Onun için ne yazsam azdır. Hayatımın dönüm noktası oldu Burak Bey. Şimdiye kadar gitmediğim diyetisyen kalmamıştı ve sonuç sıfıra sıfır elde var sıfırdı. Çünkü sistem yanlışmış. Bunların hepsini Burak Budak’la diyete başlayınca anladım. Meğerse kilo vermek o kadar zor değilmiş. 13 kilo verdim ve her şeyi, gerçekten her şeyi yiyerek. Çikolata, tatlı, içki aklınıza ne gelirse serbest. İşte bu Burak Budak farkı:) İnsanın hayat tarzını değiştiren ve kalıcı zayıflığı öğreten tek kişi bence. Hayatımda bu kadar sabırlı ve özverili bir diyetisyenle karşılaşmadım. Her aradığımda saatlerce sorularıma cevap verip, süper ipuçları veren kişi de o. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Hedefe kadar onunla beraber yola devam.
Cengiz Kahraman
Burak sayesinde neyi ne zaman ve ne kadar yiyebileceğimizi, hatta hiç diyet yapmadan nasıl kilo verebileceğimizi de öğrendik. Teşekkürler Burak:)
İclal Bilgincan
Sevgili Burak Budak. Aslında ben belki de birçok kişiden farklı olarak sizinle iletişime geçtim. Asli hedefim sizin de bildiğiniz gibi ilerleyen yaşlarımda doğru beslenerek kilo almamaktı. Bugün iyi ki de tanışmışım diyorum çünkü gerçekten de er şeyi yiyerek kilo almamanın ve hatta vermenin çok da zor bir iş olmadığını keşfettim. Bu esnada insanlarla kurduğunuz o harika iletişiminizin de önünde eğiliyorum. Eminim ki sizin o gösterdiği GERÇEK ilginiz bence motivasyonun en büyük parçası. İyi ki varsınız diyorum.  
Geri